Lütfi Özel

Fen ve Matemeatik Öğrt. (kamuda)

Cinsiyet : Erkek

Konum : İstanbul, Bakırköy

Alan Ders Ücret Tecrübe
İlköğretim Takviye Fen Bilgisi 45 TL 10 Yıl
İlköğretim Takviye Matematik 45 TL 10 Yıl

Hakkında


Özel Ders Tecrübesi

İzmirde birer yıl etüt merkezi ve *Çakabey kolejinde çalıştım.2008-2009 Eğitim-Öğretim yılı itibarı ile *MEBde (KAMUda) 9.yılım.Geçen sene Bahçelievlere tayinim oldu.Ata Ortaokulunda görev yapmaktayım.

*11 yıldır Matematik ve Fen özel dersleri veriyorum.Geçen sene Devlet okulu yanı sıra part time olarak *İtalyan kolejinde görev yaptım.


Başarıyı getiren en önemli etken iyi bir iletişimle *Eğitim koçluğu yapabilmek.Öğrenci ile aradaki ilişki dersi sevmesi ve başarması demek.Bu doğrultuda kısa sohbetler ile öğrenci kendini özel ve hedefi olan biri olarak hissettiğinde başarıyı daha fazla istediğini görebilirsiniz.

Deneyimlerim sayesinde başarıyı elde etmek seviye farketmeksizin hiç de zor değil.Amaç yüksek netlerse test çözme alışkanlığı ve yorumlama becerisi ile hedefe kolayca ulaşabiliriz.

*Her seviyeden öğrencim var,başarı için seviyenin ne olduğu değil öğretmenin neler yapabileceği önemlidir.Bu konuda içiniz rahat olabilir,her öğrencide hedefim aynı ve bu hedef için sadece öğrencinin değil velinin de aktif katılımını istiyorum.

Kişisel Bilgiler

Milli eğitimin merkezi sınavlarında (TEOG) yüksek net yapmak veya okul sınavlarında başarılı olmaları için Fen ve Diplomada da yazan yan alanım dolayısıyla (Devlette 3 yıl matematik derslerini verdim) meslege basladigimdan beri Matematik özel dersleri veriyorum.

*Önceliğim her zaman çocukla iyi bir iletişimle dersi sevdirerek başarılı olmasını sağlamak.Bunun için ilgisini çekebilecek ders materyalleri (Meb Vitamin (Öğretmene özel) üzerinden video ile anlatım ve Deney yaparak) kullanmayı tercih ediyorum bu sayede aktif katılımını ve kalıcılığını artırmaya çalışıyorum.Dönüt almak için düzenli ödev kontrolleri ile konu tekrarı yapılmasını amaçlıyorum.

#TEOG Sınavi Müfredat doğrultusundadır.Devlet okulu ögretmeni seçmeniz bu konuda önemli.TEOGda hedefi olan ögrenci kesinlikle uzmanından ders almalıdır.

*# Tecrübelerim doğrultusunda daha verimli geçtiği için derslerimizi 40 dk 40 dk olmak üzere 2 ders saati olarak planlıyorum. Ücreti 90tldir.

#* Anadolu Öğretmen Lisesi mezunu olmam sayesinde daha o zamandan pedagojik eğitim aldım ve öğretmenliğe hazırlandım.Çocuklarınızın liseden itibaren hedefine ulaşabilecek kalitede okullarda okuması dileğiyle..

:-) "Dilerseniz derslere ba?lamadan önce tanışmak için görüşebiliriz.

**Özel ders almanız gerekmez;istediğiniz zaman bilgi almak,soru sormak için arayabilirsiniz. 0533 563 01 62

#(İstenildiği takdirde Şuan Bakırköyde part time çalıştığım etüt merkezindeki özel ders bürosunda da derslerimizi yapabiliriz.)

Referanslar

Çalıştığım dershane müdüresinin yada şuan çalıştığım etüt müdürünün ve özel ders verdiğim okul birincimizin velisinin ya da şuan özel ders verdiğim veliler ile istemeniz halinde irtibat kurulmasını sağlayabilirim.
*En iyi referans ilk ders sonrası öğrencimizin söyledikleridir.

Eğitim Durumu


Dokuz Eylül Üni. | Fen Bilgisi Öğrt.( Yandal Matematil Öğrt.)

Ders Verdiği Mekanlar


Öğrencinin Evi    Öğretmenin Evi    Online Eğitim   

Ders Verdiği Şekiller


Birebir    Grup   

Sunduğu Hizmetler


Özel Ders    Ödev Yazımı