Hasan Tahsin

öğretmen yazar

Yaş : 57

Cinsiyet : Belirtilmemiş

Konum : Belirtilmemiş

Alan Ders Ücret Tecrübe
Lise Takviye Fizik TL 30 Yıl
İlköğretim Takviye Fen ve Teknoloji TL 30 Yıl
İlköğretim Takviye Türkçe TL 20 Yıl
Lise Takviye Matematik TL 20 Yıl
Lise Takviye Kimya TL 20 Yıl
Sınav Hazırlık LYS TL 30 Yıl
Lise Takviye Analitik Geometri TL 22 Yıl
İlköğretim Takviye Matematik TL Yıl
Kişisel Gelişim Zaman Yönetimi TL Yıl
Lise Takviye Geometri TL 22 Yıl
Sınav Hazırlık ALES TL 12 Yıl
Sınav Hazırlık TEOG TL 33 Yıl
Sınav Hazırlık YGS TL 33 Yıl
İlköğretim Takviye Sosyal Bilgiler TL 12 Yıl
Lise Takviye Coğrafya TL 12 Yıl
Lise Takviye Tarih TL 12 Yıl
Sınav Hazırlık DGS TL 12 Yıl

Hakkında


FİZİK-Matematik-FEN B. dersi. Uzmanından. Garantili, kolay, zevkli. Modern ders teknik ve teknolojisi. Genel Başarı artışı. Aile eğitim danışmanı-koçu. Özel ders. Sınıf geçme, not yükseltme. YGS, LYS ,SBS (TEOG), ALES, KPSS. Üniversitelilere de Fizik dersi verilir. Fizik-Fen B. Öğretmeni Hasan Tahsin Hoca
05325733911
////
3 tane öğrencisi Türkiye 1. si oldu. Kitap yazarı, Zayıf bir öğrenci bile 8-10 ders sonra sınıfının en iyi öğrencilerinden biri oluyor. 4-5 ay geçince sınıf 1.si, 8 ay sonra okul birincisi olan öğrencimiz çok olmuştur.
1. Dersi her öğrencimiz eksiksiz anlıyor.
2. Süper kalite Çözümlü soru kitabımızdan her öğrenci soruları rahatça çözüyor. Çözemediği her soru için anında destek alabiliyor( telefon, 3G, WhatsApp, skype, mail v.s)
3. Sonuçta çıkmış sorularıda her öğrencimiz rahatlıkla çözer hale geliyor.
4. İsteyene hızlı soru çözme ve full çekme operasyonu yapıyoruz. Ücret konusunda aileyi üzmeyecek şekilde yardımcı olunur.
***
İki veya daha çok sayıda öğrenci beraber grup olursa kişi başı çok düşük ücret ile iyi sonuç alınabilir. Önemli olan öğrencimizin başarılı, mutlu ve istikrarlı olmasıdır. ————————————
İyi niyetli, gayretli her öğrencim başarılı olmuştur. Başarılı olmak kolaydır. Bilgisi çok zayıf olup, çok başarılı olan çok sayıda öğrencimiz olmuştur. Öğrencinin alacağı ders sayısı ihtiyacına göredir. Bazı öğrenci haftada bir defa ders ile başarıyı yakalayabiliyor, bazısı 15 günde hatta ayda bir ders ile bile başarıyı yakalıyor. Bazı öğrenci ise hergün ders almakla başarılı ve mutlu oluyor. Bazısı ise sadece telefon, email vs ile benimle işini halledebiliyor. İki Türkiye 1.si öğrencime tüm dersleri vermiştim. Buda öğrencimin genel başarısını artırmada çok büyük fayda sağlıyor. Aile eğitim danışmanlığı- koçluğu her öğrencinin ve ailesinin büyük ihtiyacıdır. Başarısız bir öğrenci 10 derste başarılı hale geliyor. En değerli inci okyanusun en derinlerinde olur. Burada herşeyi söylemek, yazmak etik değildir. Öğretmen tüccar değildir. Her öğrencisi kendi evladı gibidir. Arayın görüşelim.

REFERANSLAR
O kadar çok varki…İstendiğinde ve gerektiğinde çoğu ile yeni öğrencilerimi görüştürüyorum. Öğretmen öğrencisine dersi sevdirerek ve seviyesine uygun şekilde anlatır. Aksi halde öğrenci dersten soğur ve başarısı düşer. İyi öğretmen öğrencisini bulunduğu seviyesinden alır ve onu kapasitesinin en üstüne yükseltir. İyi hoca cansuyu gibidir. O öğrenciye en uygun(en yeni, en kısa ,en verimli, en zevkli, en hızlı v.s.) teknikleri kullanır. Buda ciddi tecrübe ister. Eğitim ve sağlıkta kısıntı, tasarruf yapılmaz. Yoksa telafisi çok ağır yada imkansız olabilir. Öğrenciniz acemi bir elde deneme tahtası olmasın.

REFERANSLAR ÇOK ÇOK FAZLA…BİZZAT VERİLEBİLİR…
“Oğlum Robert Kolejde Fizikten 16 almıştı. Hasan hocadan ders aldıktan sonra 89 ve 100 aldı. Başarısı diğer derslerede yansıdı. Problem çözme gücü çok arttı. Hasan hoca daha önce Türkiye 1.si olan öğrencisine tüm dersleri anlattığı için oğlumun tüm dersleri düzeldi. Artık ders çalışmaktan zevk alıyor.”(Zeynep hanım)

“Kızım Amerikan kolejinde Fizikten zayıf durumda idi. Şu anda hem Fizikten çok iyi notlar alıyor hemde tüm derslerine düzenli çalışmaya başladı.” (Tanju bey)

“Fransız Kolejinde 8. sınıftaki oğlum Matematik ve Fen dersinden çok kötü durumda idi.Sınıfta en sonuncu idi.Şimdi sınıf 1.si. Oğlumun okuyacağından ümidimizi kesmek üzereydik.Sıfırdan 100 nota yükseldi Okulda dersi hiç anlamıyordu.Hasan hoca ile çalıştıktan sonra bütün dersleri çok iyi oldu. Ders çalışma tekniklerini öğrendi. Hasan hocanın eskiden Türkiye 1.si olan öğrencisine tüm dersleri vermiş olması çok iyi oldu. Oğlumun çalışma temposundan çok memnunum.” (Ümit bey)

“Kızım sınıfını düz geçen, iki defa Teşekkür, bir defa Takdirname alan bir öğrenci idi. Lise son sınıfın başında dersane hocası: “Bu çocuk iyi bir üniversite kazanamaz” demişti. Fakat Hasan Hoca ile YGS için çalıştıktan sonra Türkiye 65. olarak Boğaziçi Üniversitesi İngilizce öğretmenliğini kazandı.Çok mutluyuz.” (Nur Hanım)

“Eczacı olan eşim vefat edince eczanemizin kapanmaması için Lise son sınıftaki oğlumun Eczacılık Fakültesi kazanması bizim için çok önemli idi. Oğlum okuldaki ilk fizik yazılısından 13 almıştı. Hasan hoca ile çalıştıktan sonra fizikten 93 aldı. Tüm dersleride çok iyi oldu. Eczacılık fakültesini kazandı. Çok sevindik.” (Nilgün Hanım)

Ders Verdiği Mekanlar


Öğrencinin Evi    Öğretmenin Evi    Dersane    Online Eğitim   

Ders Verdiği Şekiller


Birebir    Grup    Sınıf   

Sunduğu Hizmetler


Özel Ders    Ödev Yazımı    Proje Yardımı    Çeviri