Emre Baki Ülkü

PHP Devoloper

Cinsiyet : Erkek

Konum : Tokat, Merkez

Alan Ders Ücret Tecrübe
Bilgisayar PHP 30 TL 7 Yıl
Bilgisayar HTML 30 TL 7 Yıl
Bilgisayar Veritabanları 30 TL 7 Yıl
Bilgisayar MySQL 30 TL 7 Yıl
Bilgisayar C# 30 TL 5 Yıl
Bilgisayar Javascript 30 TL 5 Yıl
Bilgisayar Web Programlama 30 TL 5 Yıl
Bilgisayar Web Tasarımı 30 TL 5 Yıl

Hakkında


Eğitim sadece PHP MYSQL HTML JUERY AJAX C# MSSQL TSQL dillerini içerir, bu dilleri öğrenmeniz için size LİDERLİK yapıyorum.
Sadece bu dilleri öğretmiyorum, web sitesinin yayınlamasını, alan adı işlemlerini, ftp kavramlarını gibi birçok detayı öğreneceksiniz.

2008 yılından bu yana freelance olarak yüzlerce web sitesi ve web yazılımlarını hayata geçirdim. Hali hazırda eğitim verdiğim kişiler var. Back-End devoloper olarak. çalışıyorum. Bu işi yapmak yada öğrenmek istiyorsanız, yarım yamalak kişilerden saçma sapan dersler almayın.

Size PHP, HTML, CSS ve JQUERYi komple öğretmiyorum, zaten bunları öğrenmek birkaç düzine aylardan fazlasını alır :) Kolay ve kısayoldan nasıl avucunuzun içine alarak kullanabileceğinizi size öğretiyorum, uyguluyuyor ve örneklendiriyoruz.
Misal olarak büyük bir kütüphaneyi ezberlemek yerine, kütüphanede nelerin olduğunu, nerede neleri kullanacağınızı ve bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek sizi daha da ileriye taşır.
Bu zaman içerisinde çok kolay öğrendiğinizi farkedeceksiniz. Daha fazlasını öğrenmek için sadece pratik yapmak sizi profesyonelliğe doğru taşıyacak. Öğrendiklerinizi ve öğreneceklerinizi unutmamanız için kısa egzersizlerimiz de var tabi ki.
Günün hersaati Telefon, Whatsapp ve Mail ile soru sorabilir, detaylı olarak cevap alabilirsiniz.

Bir web sitesinin yapımına nasıl başlanır, nasıl geliştirilir, nasıl büyütülür, nasıl yayınlanır bunların hepsine adım adım giriyoruz, öğreniyoruz. Projenin stratejisi nasıl belirlenir, yol haritası nasıl çıkartılır bunları da öğreniyoruz.
Açıkçası web sitenin doğuşundan itibaren alarak her evresini öğreniyorsunuz.

Soru: Bu eğitim kimler içindir?
Cevap: Yeni öğrenmek isteyenler, Öğrenmek istiyorsanız ama yapamıyorsanız, Temeliniz var ama ilerletemiyorsanız, Alt seviye bilgisi olup yükseltmek isteyenler, Temel olarak eksik konularım var diyorsanız ve Temel edinmek istiyorum diyorsanız bu eğitim sizin için biçilmiş kaftandır.

Soru: Bu eğitim ile bir web sitesi yapabilecek miyim?
Cevap: Bu eğitim ile bir web sitesi değil, yüzlercesini yapabilirsiniz :)

Soru: Sadece PHP dersi almak istesem olur mu?
Cevap: PHP, HTML, CSS, JQUERY dillerinden herhangi bir tanesini veya web sitesinin yayınlaması, alan adı işlemleri, ftp/hosting kavramları gibi detay ve tecrübe gerektiren tüm konularda eğitim alabilirsiniz.

Soru: Nasıl ders işliyorsunuz?
Cevap: Sizin için hazırladığım programı önceden yolluyorum, aşina olmak adına internette ufak bir araştırma yapıyorsunuz. Dersi kavrayabileceğiniz tarzda işliyor, güzel ve detaylı ÖRNEKLER yapıyoruz. Kullanabileceğiniz alanlara uyguluyoruz. İpuçlarının ve kolay yolların üzerinde duruyorum. Ertesi gün bir örnek yaparak yolluyorsunuz.

Soru: Yardım almam gerekirse destek oluyor musunuz?
Cevap: Günün her saati Telefon, Whatsapp ve Mail ile detaylı olarak sorularınızı yanıtlıyorum.

Soru: Neden özel ders?
Cevap: Bu konular üzerinde durulması gereken konulardır. 10, 20 kişilik gruplar ile yapıcı birşeyler öğrenmeniz oldukça zordur. Hatalarınızla ciddi olarak ilgilenen biriyle daha hızlı ve olgun öğrenirsiniz. Soru sorma potansiyeliniz artar, tekrar isteyebilirsiniz. Gibi avantajları mevcut :)

Diğer soru ve aklınıza takılanlar için lütfen arayınız...
Uzaktan Eğitim veya Birebir olarak dersler verebilirim.

Eğitim Durumu


GOP | Bilgisayar Programcılığı

Ders Verdiği Mekanlar


Öğrencinin Evi    Öğretmenin Evi    Online Eğitim   

Ders Verdiği Şekiller


Birebir    Grup   

Sunduğu Hizmetler


Özel Ders    Ödev Yazımı    Proje Yardımı